Ведучий Нового каналу зізнався, що лише у відпустці може по-справжньому насолодитися улюбленим хобі
Літо минуло, але не втомлюємось ностальгувати за яскравими та спекотними днями. Багатодітний батько, ведучий шоу «Хто зверху?» та «Діти проти зірок» на Новому каналі Сергій Притула в інтерв’ю журналу «Теленеделя» згадав свою відпустку з сім’єю у Туреччині. Там йому вдалося «відірватися» з улюбленим хобі.
– Знаєте, я дуже люблю читати. Але в рутині буденності, коли закиданий роботою, якимись справами, взяти книгу до рук практично не вдається, – зізнається ведучий. – Тож основний масив я читаю під час відпусток. Їх буває дві-три на рік по сім-десять днів. Наприклад, під час останньої відпустки я прочитав шість книжок. І ніколи б їх не прочитав, якби дружина не йшла мені назустріч. Вона знає, що для мене це важливо, що це ковток свіжого повітря, тому бере на відпочинку більше відповідальності на себе й дозволяє мені трошки інфантильності.
«Друзі-хлопці іноді ревнують мене до моїх бойфрендів»: Популярна актриса – про чоловіків «про запас»
Юрій Ткач поділився секретом сімейного щастя: «Багато працювати і не пиляти»
Та, все ж, основне завдання ведучого на відпочинку – насолодитися спілкуванням із рідними.
– Щодо відпусток, то я «матрацник». Пляж, море, книга, – каже Притула. – У горах, залежно від пори року, додаються квадроцикли чи снігоходи. Але все ж сон, діти та спілкування з друзями – у пріоритеті. За розподілом обов’язків щодо дітей на відпочинку у нас з дружиною все просто. По Соломії все більш-менш навпіл, за Дмитриком більше пильнував я, а от Стефанія – переважно мамина парафія! (усміхається).
11 сезон ігрового шоу «Хто зверху?» дивіться на Новому каналі щочетверга о 19:00!