Леся Нікітюк стала ведучою року за версією журналу Cosmopolitan

Леся Нікітюк стала ведучою року за версією журналу Cosmopolitan

Нагороди сиплються на ведучу Нового каналу Лесю Нікітюк, як листя восени. Буквально місяць тому дівчина отримала нагороду «Ведуча року» в рамках «Балу квітів» Миколи Тищенка. А тепер Леді Ле визнали «Телеведучою року» читачі журналу Cosmopolitan.

– Учора ввечері відбулася найважливіша, найяскравіша і найпотрібніша всім премія Cosmopolitan Awards 2018, – розповіла Леся Нікітюк. – І як думаєте, чиє ім’я з чорного конверта дістав Олександр Скічко, оголошуючи ведучу року? Правильно, моє! Я дуже щаслива отримати цю нагороду – навіть спала з нею на радощах. І зрозуміла – не дарма ми з Сергієм Притулою викладаємось на знімальному майданчику «Хто зверху?» Людям наше шоу справді подобається!

Соня Плакидюк продавала картоплю, а Леся Нікітюк прасувала сорочки

У номінації Леся змагалася з дуже крутими ведучими: Машею Єфросініною, Катею Осадчою та Анітою Луценко.

– Чесно, я навіть не сподівалася отримати нагороду такого рівня, тим більше що зі мною у номінації були дуже сильні особистості, – заявила ведуча Нового каналу. – Я вам присягаюся, що тепер у мене в сумці буде постійно лежати свіжий номер Cosmo!


І ще одна хороша новина – восени вийде новий сезон шоу «Хто зверху?» І ви знову побачите ведучу року за версією Cosmopolitan, її заклятого друга і опонента Сергія Притулу, а ще – десятки відомих співаків, акторів, спортсменів та шоуменів.