Ведучий шоу «Хто зверху?» на Новому каналі розповів, чому змінив ставлення до стилю та почав нарядно вдягатись
Відомим людям постійно приділяють багато уваги, радіють при випадковій зустрічі на вулиці та пишуть коментарі зі словами любові. Але багатьом з них все одно інколи складно на це реагувати. Особливо, якщо це чоловік. Такими думками ділиться артист та ведучий шоу Нового каналу «Хто зверху?» Володимир Дантес. Після стількох років популярності йому досі буває складно приймати приємні слова в свій бік.
– Робити компліменти чоловікам – загалом окей. Може, геть не такі, як жінкам, але це нормально, – каже Дантес у YouTube-проекті «30+». – Раніше вважав, що мені до компліментів байдуже. Коли казали: «Так круто виглядаєш!», переводив це на жарт. А зараз припинив так робити. От нещодавно люди на концерті сказали: «Так круто!» І я відповів: «Дякую». Взагалі, мені здається, що зараз змінилася політика щодо компліментів у цілому. Їх роблять частіше! А ще була ситуація, що трішки булили, на зразок: «Ой, Володі не дарують квіти. Як це так?» Бо немає такої звички – подарувати чоловіку квіти. Водночас я розумію, що квіти красиві, і круто, коли вони стоять вдома. Тому інколи купую своїм друзям букети просто так, вони дивуються, але я бачу, що їм це дуже приємно. Нещодавно й мені подарували. Я був щасливий!
А ще останній часом Дантес відчув зміни у ставленні до свого стилю.
– У мене нова фішка: я почав гарно вдягатися. Вирішив, що всі свої спортивні худі та інше залишу тільки для прогулянок із собакою, але всюди буду ходити гарно вбраним. Наче змінилося моє сприйняття себе через одяг, – говорить Володимир. – Надягну сорочку, мені самому здається, що це класно, а ще й кажуть: «Боже, такий нарядний!» Так, я нарядний! Сприймаю себе на 50% через інших людей. І коли на мене якось реагують і підтверджують мої старання, то такий: «О, класно!»
Стежте за новинами на сайті та в соцмережах Нового каналу, аби не пропустити інформацію про новий сезон ігрового шоу «Хто зверху?» з Лесею Нікітюк та Володимиром Дантесом.