Сергей Притула получил подарок и перестал переживать за свою старость

Сергей Притула

Во время съемок шоу «Хто зверху?» ведущий рассказал о самом трогательном подарке в своей жизни

На игровом шоу «Хто зверху?» селебритис не просто веселятся на полную катушку, но и приоткрывают двери в свою личную жизнь. Вот и мужская команда в составе Вячеслава Соломки, Дмитрия Танковича, Валентина Сергийчука под предводительством капитана Сергея Притулы в конкурсе «Чье это?» рассказала о самых трогательных подарках в жизни.

Гитара, семь гривен, велосипед и теплые домашние тапки из овечьей шерсти в свое время заставили мужчин пустить скупую слезу. А Сергей Притула, рассказывая о своем подарке, не смог сдержать слез и на съемках шоу.

Как Вальон из «Вар’яти-шоу» Вантузом стал

Леся Никитюк о Притуле: «Перед знакомством с ним я пошла в церковь»

– Мій дарунок – це 7 гривень. І ось як я його отримав, – рассказал предводитель мужской команды на «Хто зверху?» – Кілька років тому ми із сином Дмитром пішли у розважальний центр. Довгенько там гуляли – спочатку в кіно ходили, потім на атракціони. І я, чесно кажучи, втомився. На відміну від 4,5-річної дитини-енерджайзера, яка може цілодобово ганяти по тих атракціонах. І кажу: «Дмитро, вже пізно, час іти додому». А він: «Ні, тату, давай ще на машинки, ще на віртуальну реальність, ще хоч щось!» А я: «Дмитро, в тата закінчились гроші, я не можу купити квитки на жодний атракціон. І тепер треба чекати, поки тато не заробить грошей». Приїхали ми додому, я сиджу, займаюсь своїми справами. І через кілька хвилин підходить мій малий і протягує дві пожмакані купюри – у п’ять та дві гривні, які він знайшов десь у себе в куртці. І каже: «Тато, тримай гроші. А то у тебе ж їх нема, ти нічого не можеш собі купити. Бери все, що в мене є». І в цей момент я перестав хвилюватися за свою старість.

Video: Сергей Притула получил подарок и перестал переживать за свою старость

Во время съемок шоу Хто зверху ведущий рассказал о самом трогательном подарке в своей жизни

Истории Славы Соломки, Дмитрия Танковича и Вальона Сергийчука оказались не менее трогательными. Кому из ребят принадлежит какой подарок? Смотрите на сайте Нового канала в следующем выпуске шоу «Хто зверху?»